Greensoft

Systemy dedykowane

Szukasz nietypowego oprogramowania dla swojego biznesu? Dobrze trafiłeś!

Każda firma jest inna. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego indywidualnie podchodzimy do wszystkich naszych projektów. Wdrażane przez nas oprogramowanie jest wytwarzane w całości własnymi nakładami pracy. Oznacza to, że możemy dowolnie rozszerzać i modyfikować jego działanie. Nasi klienci nigdy nie usłyszą słów „tego się nie da zrobić”.

Przez lata zrealizowaliśmy wiele projektów z różnych branż gospodarki, ale szczególnie silni czujemy się w:

  • Systemach magazynowych i logistycznych. Obsługujemy produkcję, znakowanie, spedycję, przetwórstwo, zarządzanie maszynami i planowanie. Nasze programy potrafią korzystać z danych pobieranych z zewnętrznych systemów sprzedażowych i magazynowych. Mamy przygotowane interfejsy do firm kurierskich działających na terenie Polski.
  • Technologiach powiązanych z ISBT-128. Wdrażamy rozwiązania przeznaczone dla banków krwi i tkanek. Nasze oprogramowanie jest corocznie certyfikowane pod kątem zgodności ze standardami wymiany danych i znakowania próbek.
  • Obsłudze leasingowej. Mamy w ofercie gotowe programy wspierające obsługę leasingu finansowego, operacyjnego i najmu na całym cyklu życia umowy – od wstępnych kalkulacji i prognoz, przez ocenę ryzyka i fakturowanie, aż po rozliczenie, windykację i raportowanie.

Do przedsięwzięć podchodzimy systematycznie i systemowo. Zaczynamy od identyfikacji problemów występujących u klienta i przygotowania wstępnej wizji ich rozwiązania. Na podstawie zebranych informacji i własnych doświadczeń przygotowujemy dokumentację projektową szczegółowo opisującą oprogramowanie, które ma zostać przygotowane.

Zawsze dostarczamy klientom wczesne wersje tworzonych programów. Dzięki temu mamy pewność, że prace programistyczne idą w dobrym kierunku, a klient ma pewność, że dostanie dokładnie to, czego potrzebuje.

Nasza praca nie kończy się wraz ze startem produkcyjnym systemu. Zawsze oferujemy wsparcie powdrożeniowe i usługę opieki serwisowej – także z gwarantowanymi czasami reakcji. Na każdym etapie jesteśmy otwarci na rozszerzenie i modyfikacje systemów. Nasze oprogramowanie rozwija się wraz z rozwojem przedsiębiorstw naszych klientów.